poniedziałek, 8 marca 2010

Patronaty - The Fame Hamster fashion&disco part two!

12 marca odbędzie się druga impreza The Fame Hamster – fashion&disco.
Tym razem motywem przewodnim będzie taniec. Wieczór rozpocznie się od lekcji tańca klubowego modernjive, pod okiem trenerów szkoły JIVEROC. Od 22:30 coctail party przy chilloutowych brzmieniach dj‘a iammyownpet.
O godzinie 23:30 premierowy pokaz mody Patryka Sudzika. Bedzie to show taneczne połączone z prezentacją damskiej kolekcji Patryka.
Tuż przed 24:00 rozpocznie się najgorętsza i najlepiej wystylizowana dyskoteka w stolicy. Za deckami stanie znany z pierwszej impezy – Biscute, a towarzyszyć mu będzie również warszawski dj - SNL. Nie zabraknie więc jackin'/chicago/french house i najlepszych kawałków disco.


Informacja o projektancie:

Patryk Sudzik to dziewiętnastoletni projektant mody z Wrocławia. Chłopak, którego marzeniem było zostanie projektantem ubioru.
Niezaprzeczalny hedonista, ekscentryczny, utalentowany i pełen pasji oraz miłości do tego, co robi. Fashionista, który pragnie przekazać ludziom swoją wizję piękna. O swojej twórczości mówi tak: "Sama tkanina pozostaje bezwartościowym i pustym nośnikiem materii, jednakże po zetknięciu się z świadomością ludzką, staje się nośnikiem idei“. W swojej pracy dokonuje wszelakich manipulacji na tkaninie: gniecie, niszczy, rozrywa, zszywa, farbuje, dochodząc do unikalnych oraz oryginalnych form, wyrażających tym samym własne emocje. Takie zapędy destrukcyjne stały się motywem przewodnim kolekcji Patryka.


Kolejny raz czujny obiektyw mu.waw.pl będzie wyłapywał najciekawsze stylizacje. Najlepiej wystylizowane osoby zostaną nagrodzone sesją zdjęciową.
Dlatego organizatorzy zachęcają zaproszonych gości do wykazania się dużą kreatywnością przy stylizacji strojów na wieczór. Tym bardziej, że podczas imprezy nagrywany będzie clip do FashionTV.

Adres zostanie podany na stronach The Fame Hamster trzy dni przed imprezą. Jednak organizatorzy zdradzają, że będzie to ścisłe centrum Warszawy, w miejscu o powierzchni ponad 300m kw.

Cykl imprez The Fame Hamster jest przedsięwzięciem grupy młodych ludzi, którzy zafascynowani modą i znudzeni klubowymi zabawami w stolicy, sami postanowili organizować imprezy.
Na imprezach, oprócz rzadko serwowanej już muzyce disco, można zapoznać się z dokonaniami młodych polskich projektantów mody. Każda impreza ma zupełnie inny charakter i odbywa się w innym miejscu. Jak zapewniają organizatorzy, nie będą to topowe warszawskie kluby, a różne ciekawe i często niezauważane miejsca stolicy.
Pierwsza impreza The Fame Hamster odbyła się 12 lutego w barze Hydro4 przy ulicy Chmielnej. Podczas imprezy miał miejsce premierowy pokaz mody Bartosza Malewicza w nietypowej oprawie - specjalnie na tę okazję nakręconego filmu. Na imprezie bawili się zarówno młodzi ludzie zainteresowani modą, jak i styliści, dziennikarze, młodzi projektanci oraz osoby związane z branżą modową.


The Fame Hamster
fashion&disco
part two
12.03.2010
Secret place: TBA
dance workshop: JiveRoc www.jiveroc.pl
coctail party: dj iammyownpet /WAW
Fashion show: Patryk Sudzik
Disco:
Biscute /WAW
SNL /WAW

Fee: 10PLN (15PLN after 10pm) //glass of bubbles or vodka included

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz