czwartek, 17 czerwca 2010

Warsztaty Rysunku i Ilustracji Modowej w Centrum Cybernetyki
W dniach 21-25 czerwiec br. w Centrum Cybernetyki odbędą się Warsztaty Rysunku i Ilustracji Mody organizowane przez Fashion Project Ewy Krajewskiej.

Nieczęsto zdarza się, że grupa świetnych ilustratorów zbiera się razem, by poprowadzić takie wydarzenie, bo warsztaty będą prowadzić różni znakomici ilustratorzy, prezentujący rozmaite style rysunku i ilustracji:

Anna Halarewicz - jedna z 5 ilustratorek loga na Art&Fashion w BrowarzeMagda Antoniuk - publikuje swoje prace w takich magazynach jak DAZED czy Hint MagazineMichał Łojewski, Arobal oraz Robert Kuta.

W ciągu 5 dni uczestnicy dostaną totalną dawkę adrenaliny artystycznej i mnóstwo nspiracji oraz dobre rzemiosło.

Ilustracje mody używane są do promowania marki czy przedstawiania kolekcji strojów, które często pojawiają się w czasopismach zamiast fotografii, są także wykorzystywane do reklamowania ubiorów.

Warsztaty są płatne i trwają 5 dni, 4 godziny dziennie i odbywają się w kameralnej 10 osobowej grupie, a wspaniała twórcza atmosfera sprzyja poszukiwaniu tożsamości artystycznej. Praktyczne ćwiczenia i wskazówki doświadczonych prowadzących pomogą uczestnikom w poznaniu wszelkich aspektów ilustrowania i prezentowania mody.

Zwieńczeniem wydarzenia jest wernisaż prac uczestników warsztatów.

*Warsztaty Rysunku i Ilustracji Mody w Centrum Cybernetyki
21-25 czerwca 2010, godz. 10 - 14
Cybernetyki 2, Warszawa


www.cybernetyki222.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz