sobota, 17 października 2009

Patronaty: Puść ciuch w ruch!O akcji: Masz w szafie dużo ubrań, których nie nosisz? Nie masz co z nimi zrobić, a żal Ci je wyrzucić? Chciałabyś mieć coś nowego, oryginalnego, czego nie ma co trzecia osoba na ulicy?
Mamy podobny problem. Stąd nasza inicjatywa: organizujemy akcję „PUŚĆ CIUCH W RUCH”.
Akurat w czasie jesiennej zmiany garderoby możesz zrobić porządek ze swoimi rzeczami.
Przynieś ubrania, których nie nosisz. Mogą to być także buty, torby, wszelkiego typu dodatki, nawet książki, gry czy płyty. Wszystko co leży i kurzy się w twoim domu. Daj szanse poszaleć z tym komuś innemu.
Forma dilowania jest dowolna. Można sprzedawać i zarabiać, można nie przynieść nic i wyjść z nową kolekcją, można się wymieniać, albo tylko popatrzeć.
Dobra zabawa w miłej atmosferze przy dźwiękach muzyki gwarantowana.
Dodatkową atrakcją będą wyroby hand-made prosto od polskich projektantów. Biżuteria, dodatki, torby i wszystko czego dusza zapragnie aby przyozdobić się należycie na naszą piękną, złotą jesień w mieście.
Więc jeśli lubisz modę, chcesz fajnie wyglądać lub po prostu miło spędzić czas to wpadnij do nas. W sobotnie popołudnie 24.10.2009, od godziny 12 do 18, w centrum Warszawy przy pl. Małachowskiego 3 w Obiekcie Znalezionym (podziemia Zachęty), będziemy wymieniać, sprzedawać, kupować, śmiać się i dobrze się bawić.
Ubrania, które nie znajdą nowych właścicieli będzie można zostawić w specjalnym pojemniku, a my przekażemy je do jednego z warszawskich domów samotnej matki.
Obiekt Znaleziony w dzień jest restauracją, a w nocy zamienia się w klub. To przyjazne i klimatyczne miejsce w podziemiach Zachęty Narodowej Galerii Sztuki.
Podczas trwania imprezy będzie można zjeść zarówno ciepły posiłek jak i napić się kawy czy piwa.
Do tego czasu zapraszamy do odwiedzania naszego bloga www.puscciuchwruch.blox.pl
A w sobotę, po spacerku w pobliskim Parku Saskim widzimy się w Obiekcie Znalezionym i puszczamy ciuchy w ruch!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz