sobota, 17 października 2009

Patronaty: Wielkie Szafari!Por Fiesta Club zaprasza na Wielkie Szafari, czyli polowanie na ubranie!

24 października 2009 Por Fiesta Club zaprasza wszystkie kreatywne kobiety (i nie tylko!) na Wielkie Szafari, czyli polowanie na ubranie. Pomysł spotkania opiera się na coraz popularniejszej idei wymiany ubrań i dodatków na zasadzie „jeden za jeden”. Ale Wielkie Szafari w Por Fiesta Club to nie tylko wymiana ciuchów.

W programie Wielkiego Szafari:

- wymiana ubrań
- artystyczny kiermasz wyrobów hand made
- konsultacje z wizażystką
- konsultacje ze projektantami – stylistami
- możliwość wykonana mini sesji zdjęciowej
- wystawa zdjęć "Modnie i etycznie"
- losowanie nagród: zabiegi SPA, kosmetyki FARMONA, weekendowy kurs makijażu, unikalna biżuteria i torebki ufundowane przez wystawców kiermaszu hand made, akcesoria kosmetyczne, zniżki na kolekcje pracowni Terytoria Mody.

W ramach Wielkiego Szafari zapraszamy także na Warsztaty Kreatywnego Przerabiania Ubrań: „Recycling Fashion” – przywracanie do życia ubrań z przeszłością za pomocą nożyczek, igieł i nici oraz „Malowanie na tkaninie”. Zachęcamy do przyniesienia ubrań, które chciałybyście przerobić, odświeżyć lub zmienić ich charakter!

Udział w imprezie jest BEZPŁATNY z wyjątkiem warsztatów Kreatywnego Przerabiania Ubrań – koszt udziału w jednym warsztacie 10 zł. Opłatę prosimy dokonać na konto Multibank: 82 1140 2017 0000 4202 1028 0883, Por Fiesta Club, ul. Warszawska 17, 31 - 155 Kraków.

Chcesz wziąć udział w Wielkim Szafari? Wybierz kategorię Zgłoś swój udział w Wielkim Szafari! - zapoznaj się z regulaminem i wyślij swój formularz zgłoszeniowy na adres: justyna@porfiestaclub.com.

Czekamy również na zgłoszenia udziału w Warsztatach Kreatywnego Przerabiania Ubrań!(mailem na: justyna@porfiestaclub.com)

Startujemy o godz. 12! Zaprasza POR FIESTA CLUB !

Blog imprezy tu.

Dilemmas Magazine ma przyjemność patronowania tej imprezie. Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz