czwartek, 4 lutego 2010

Cybernetyki Szwalnia - "Kółka, kratki, serca, kwiatki"

Na modowej mapie Warszawy możemy zaznaczyć kolejne miejsce - Cybernetyki Szwalnia.
Showroom marki Cybernetyki Szwalnia mieści się w Centrum Cybernetyki w Warszawie. Ten projekt modowy powstał z myślą o wskrzeszeniu polskiego rzemiosła i tradycji. Marka łączy nowoczesny design i stare, sprawdzone zasady krawieckie. Zaprezentowana kolekcja nazywa się "Kółka, kratki, serca, kwiatki". Projektantką i pomysłodawczynią nowej kobiecej marki jest Monika Jakubiak.

Dilemmasowa ekipa na otwarciu showroomu pojawiła się w doskonałych humorach: słońce i 0 stopni na termometrze (po -20 to prawie wiosna!). Z ciekawością przeglądałyśmy wieszaki z ubraniami. Muszę przyznać, że widok lekkich, świeżych i kolorowych projektów Moniki Jakubiak dodatkowo polepszył mój nastrój. Całość bardzo wiosenna, ubrania świetnie wykończone, niebanalne kroje. Osobiście jestem wielką fanką bluzek wiązanych pod szyją na kokardę i krateczek, więc mogłabym wyjść z showroomu z torbą zakupów :).

O samej kolekcji Monika Jakubiak mówi: "Swoją pracę skoncentrowałam na tym, żeby kolekcja była młoda i sexi. Nie podążamy za trendami, ale za świeżością. Ubrania z kolekcji będą modne przez wiele sezonów, dzięki wysokiej jakości i klasyce potraktowanej z humorem. Zrobiliśmy tę kolekcję z takim marzeniem, żeby ubrania projektowane i szyte w Polsce wisiały w butikach na całym świecie obok Marni, Stella McCartney, Dries van Noten."

Fot. Sara Łątkowska
Kolaż: mat. pras. Cybernetyki Szwalnia

4 komentarze:

Sorsha pisze...

Powodzenia!
Swoją drogą ciekawe, jakie są ceny... Czy lepiej nie pytać?;-)

Magg pisze...

No wlasnie, jakie ceny?:)

Dilemmas Magazine pisze...

przedział cen od 300 do 600 pln. :)

Magg pisze...

Czyli dostepnie. Milo! Swoja droga to ciekawe, czy tez beda okazjonalne przeceny.

A projekty: eh, czuc wiosne :) Chętnie obejrzę więcej zdjęć.

Prześlij komentarz