środa, 12 maja 2010

Patronaty: The Fame Hamster fashion&disco part three

Kolejna impreza The Fame Hamster odbędzie się w sobotę, 15 maja 2010.

Tym razem będzie słodko, kolorowo i bajkowo. Impreza startuje o 22:30 coctailowym setem dj’a Iammyownpet.
Równo o północy zostanie zaprezentowana bajkowa kolekcja Kamili Janiuk zatytułowana: „Alice in Wonderland“. Tym razem organizatorzy przygotowali nie film, nie pokaz, a modowy performance.


Po pokazie najbardziej kolorowa i wystylizowana dyskoteka w stolicy. Za deckami staną: Biscute z Warszawy oraz ADDY-Z z Gliwic. Nie zabraknie zmiksowanych przebojów Lady Gaga, Rosin Murphy i La Roux, a także dużo chicago/french house'u oraz disco.
Impreza odbędzie się w niezwykłej i bajkowej, okrągłej sali balowej Akademii Tańca M&I Sulewscy w Pałacu Kultury i Nauki.

Tradycyjnie też odbędzie się konkurs na najlepszą stylizację wieczoru. Zdjęcie osoby, która zaprezentuje się najbardziej oryginalnie, opublikuje magazyn EXKLUSIV!

Do tej pory odbyły się już trzy imprezy z cyklu The Fame Hamster. Dzięki imprezom swoje kolekcje mogli zaprezentować szerszej publiczności młodzi i utalentowani polscy projektanci mody: Monika Pitera, Bartosz Malewicz i Patryk Sudzik.
Comiesięczne imprezy stają się obowiązkowym elementem wielu warszawskich imprezowiczów zafascynowanych modą i poszukujących nowych wrażeń podczas weekendowych zabaw.
Ciekawym elementem imprez, oprócz pokazów mody, są miejsca, w których organizowane są imprezy. Za każdym razem jest to inna niecodzienna przestrzeń w stolicy.

The Fame Hamster
fashion&disco
part four
15.05.2010


Secret place: Akademia Tańca
M&I Sulewscy
PKiN, pl. Defilad 1


Coctail party: dj iammyownpet /WAW
Fashion show: Kamila Janiuk
Disco:
Biscute /WAW
ADDY-Z /Blended Air/Gliwice

Fee: 10PLN, welcome drink included
Start: 22:30

Informacja o projektantce:

Kamila Janiuk, rocznik 86‘. Ukończyła liceum plastyczne w Lublinie, a następnie Charakteryzację Filmową w Warszawskiej Szkole Filmowej - Bogusława Lindy i Macieja Ślesickiego. Jest tegoroczną absolwentką Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru. Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała podczas praktyk przy filmie "Złoty Środek" reż. Olafa Lubaszenko oraz jako asystentka kostiumografa - Małgorzaty M.Wierzbickiej, przy filmie "Dzieci Ireny Sendler" reż. Johna Kenta Harrisona.

O swojej kolekcji mówi:
W „Alice in Wonderland“ chciałam przedstawić charakter jak i wygląd postaci w nowy sposób. Dlatego ubrania są białe z dodatkami kolorystycznymi, którymi są własnoręcznie wyszywane obrazy Jean Michel Basquiata. Każdy obraz odzwierciedla charakter innej postaci. Wszystkie osoby z krainy czarów są przedstawione w spodniach albo body, a obrazy są w żywych kolorach, z podobizną ludzi. Tylko Alice jest w sukience oraz w pastelowych kolorach. Chodziło mi o to, aby pokazać, że przyszła z zupełnie innego miejsca. W kostiumach połączyłam elementy z lat 20tych oraz współczesną modę.
W moich pracach inspirują mnie obrazy i różne przedmioty. Czasem nawet codziennego użytku, jak np.: "łyżka".


Kontakt z organizatorem:
Bartłomiej Magoch
+48 509 741 789
bartek@lazybug.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz