środa, 12 maja 2010

Patronaty: III Aukcja Charytatywna Aperio i Lions Club

Dilemmas Magazine patronuje III AUKCJI CHARYTATYWNEJ APERIO I LIONS CLUB, która odbędzie się w Poznaniu 15 maja 2010 r.Aukcja będzie mieć miejsce 15 maja 2010 r. o godz. 22.00 w hotelu Meridian przy ul. Litewskiej 22 podczas corocznej "Majówki z Lwem" organizowanej przez Lions Club.

Organizatorami aukcji jest Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Dzieci i Młodzieży z Autyzmem "Aperio" oraz Lions Club Pro Futuro z Poznania. Celem aukcji jest zebranie pieniędzy na rehabilitację niepełnosprawnych dzieci z Poznania, znajdujących się pod opieką dwóch placówek:
- Oddziału dla Dzieci z Autyzmem, działającego przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Z. Tylewicza w Poznaniu, który prowadzi, przy zastosowaniu metody behawioralnej, terapię dzieci z autyzmem już od 3 roku życia. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na organizację półkolonii z elementami terapii dla dzieci z Oddziału;
- Przedszkola Specjalnego Orzeszek, opiekującego się dziećmi ze złożoną, wieloraką niepełnosprawnością (m.in. z porażeniem mózgowym). Pieniądze zostaną przeznaczone na opłacenie dodatkowych godzin pracy rehabilitantów.Swoje prace na tę aukcję przekazało wielu znanych artystów m.in. Ewa Kuryluk, Marta Deskur, Maciej Kozłowski, Tomasz Barczyk, Bartłomiej Kownacki, Viola Tycz i Rafał Wilk.

Patronat prasowy nad imprezą i aukcją dzieł sztuki objęła poznańska redakcja "Gazety Wyborczej" oraz Dilemmas Magazine.

Katalog aukcji dostępny jest na stronie www.desa.pl Istnieje możliwość składania zleceń telefonicznych: Agnieszka Gniotek, tel. 0503 012 889; a.gniotek@gmail.com. Więcej informacji na temat licytowanych podczas aukcji prac udzielają: Piotr Domański (0608 204 003, prectta@wp.pl) i Agnieszka Gniotek.

Zapraszamy do składania zleceń i udziału w licytacji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz