czwartek, 22 kwietnia 2010

Kwietniowy Fashion Weekend w Centrum Cybernetyki 23 - 25.04.2010

TRZECIA EDYCJA LET'S TALK FASHION W CENTRUM CYBERNETYKI
"Być trendy a trendy"


Projekt "Let's talk fashion, czyli polska moda od podszewki" to cykl spotkań i warsztatów dotyczących mody i jej projektowania. Do ich poprowadzenia Centrum Cybernetyki zaprosiło osoby, które mają na swoim koncie znaczące, często pionierskie dokonania na polskim rynku. Wśród gości są zarówno projektanci jak i animatorzy środowiska związanego z modą, dziennikarze, przedstawiciele biznesu.
"Chodzi nam o dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz o inspirowanie innych do twórczych działań" - tłumaczy ideę pomysłodawczyni przedsięwzięcia Monika Jakubiak, projektantka mody, współpracująca m. in. ze Starym Browarem, Tate Britain, Chloe, Hussein Chalayan. "Spotkania są interaktywne, zakładają prawdziwą wymianę między uczestnikami i twórczą atmosferę, w ktorej mają powstawać pomysły i nowe rozumienie mody. Chcemy zapoczątkować oddolną rewolucję branży modowej, umożliwiać projektantom lepszą sprzedaż i wspierać rozwój mody polskiej".

Spotkania są otwarte dla wszystkich osób zainteresowanych modą  - dziennikarzy, studentów, stylistów, przedstawicieli branży modowej czy przyszłych projektantów. Odbywają się raz w miesiącu w Centrum Cybernetyki – miejscu wspierającym nowe, twórcze projekty oraz wszelkie wydarzenia związane z polską modą i dizajnem.
 
Trzecia edycja "Let's talk fashion" odbędzie się w piątek 23 kwietnia o godzinie 19:00. Zapraszamy na spotkanie "Być trendy a trendy", które poprowadzą: Monika Jakubiak (projektantka), Marta Kalinowska (szef mody Elle) i gość specjalny Marlena Wolfoord związana do niedawna z WGSN - największą i najbardziej wpływową firmą na świecie zajmującą się prognozowaniem trendów w modzie i analizą światowych rynków mody – nazywaną Bloombergiem przemysłu modowego. Podczas spotkania „Być trendy a trendy” będzie się można dowiedzieć m.in. jak powstają trendy, jak wielcy kreatorzy wpływają na to, co jest w sklepach odzieżowych, skąd firmy czerpią informacje o trendach i jak je przewidywać. Całość odbędzie się w języku polskim. Partnerem tej edycji jest magazyn Elle.
Podczas spotkania czynna będzie kawiarnia Centrum Cybernetyki.

Po spotkaniu magazyn KMAG i Centrum Cybernetyki zapraszają na AFTER PARTY - Let's Talk FASHION PARTY.
Zagrają: Boy Division (VA TEAM).
start od ok. 20.30 / wstęp wolny

„Let's talk fashion,  czyli polska moda od podszewki" - spotkanie "Być trendy a trendy" w Centrum Cybernetyki

23 kwietnia 2010, godzina 19:00
Cybernetyki 2, Warszawa
www.cybernetyki222.pl
Wstęp płatny –  20 zł

Informacja prasowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz