środa, 21 kwietnia 2010

Malewicz Fashion Show w Confashion, 24.04.2010

W sobotę, 24 kwietnia 2010 roku, o godzinie 22 w cocktail bar&restaurant Confashion przy ulicy Moliera 2/4 w Warszawie odbędzie się premierowy pokaz kolekcji Surrebel autorstwa Bartosza Malewicza.

Surrebel to dwie odsłony kreacji, wśród których znajdziemy: sukienki, garniturki i fraki damskie, płaszcze, spodnie, żakiety oraz gorsety. Malewicz postawił głównie na wełny, a większość propozycji utrzymana jest w ciepłej: kremowej i pastelowej kolorystyce. W kolekcji widoczna jest fascynacja projektanta nurtem surrealizmu, przejawiająca się przede wszystkim w ekspresywnych, geometrycznych formach.

„W procesie tworzenia kolekcji starałem się wyjść poza zachowawcze schematy i logiczny ład rzeczywistości. Surrebel to ukłon w stronę świata wyobraźni, marzeń sennych i skrywanych głęboko pragnień.” - mówi Bartosz Malewicz.

W dniu pokazu w Confashion nie zabraknie magicznego wystroju oraz odpowiedniej oprawy muzycznej. Na gości czeka niespodzianka przygotowana przez projektanta, a po pokazie odbędzie się after fashion party.

Informacja Prasowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz